Przejdź do treści

Polski Program Wsparcia OSK

Polski Program Wsparcia OSK to inicjatywa ogólnopolska, wsparta przez liderów branży i objęta patronatem przez media branżowe.

Dlaczego program wsparcia?

Kiedy koronawirus zamknął polską gospodarkę, branża OSK została całkowicie zablokowana.

Liderzy branży, m.in. E-kierowca, Biz.prawko.pl, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kierowca.PL zdecydowali postawić branżę OSK na nogi. Tak samo jak zrobili to wiele lat wcześniej kiedy wprowadzili branżę w erę cyfryzacji i działalności w internecie.

Hybrydowy program nauczania w Szkołach Nauki Jazdy:

Filary Polskiego Programu Wsparcia OSK

Wykłady LIVE

Transmisja przez internet części teoretycznej kursu na prawo jazdy. Nie musisz przerywać zapisów na kursy. Przyjmuj kursantów i sprzedawaj mimo sytuacji gospodarczej w kraju, a my poprowadzimy dla Twoich kursantów część teoretyczną. Mamy studio, doświadczonych wykładowców.

Warsztaty dla Instruktorów

Działamy pomimo obostrzeń. Zachowując dystans społeczny i szereg procedur bezpieczeństwa. Poprowadzimy dla Instruktorów warsztaty przez Internet. Warsztaty poprowadzą doświadczeni wykładowcy i praktycy.

Szkolenie i certyfikat z kursu procedur bezpieczeństwa COVID-19

W ramach inicjatywy KoronaCare – Polski Program Wsparcia OSK przekaże uczestnikom darmowe szkolenia i certyfikaty odbycia szkoleń z zakresu procedur bezpieczeństwa w OSK w obliczu COVID-19.

Twórcy, Partnerzy technologiczni, Patroni medialni i honorowi