Przejdź do treści

E-KIEROWCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Dynamizacja marki E-kierowca poprzez stworzenie innowacyjnego, kompleksowego rozwiązania OBSS – Overall Business Support System”

Nie płać za obsługę PKK swoich kursantów!

Użytkownicy Biz.prawko.pl oszczędzają nawet 1500 zł rocznie korzystając z darmowego rozwiązania.

Wsparcie OSK w nauczaniu hybrydowym – Materiały dla kursantów prawa jazdy – Wszystkie kategorie prawa jazdy – Program dla OSK do Egzaminu Wewnętrznego – Program dla OSK – Vademecum Wykładowcy

Hybrydowe nauczanie, czyli ucz tradycyjnie i przez Internet

Dzięki hybrydowemu nauczaniu, możesz pogodzić zarówno tradycyjne jak i nowoczesne metody dotarcia do kursantów. Przy tym wszystkim zachowujesz elastyczność i bardzo dużo zyskujesz na optymalizacji kosztów prowadzenia OSK.

Obsługuj PKK za darmo!

Niezależnie od tego, czy pobrałeś PKK kursanta w innym systemie, możesz pobrać jego dane także do Biz.prawko.pl i być pewnym ich zgodności z danymi w systemie starostwa.

Raport z postępów kursantów w nauce co tydzień na twoim mailu

Dbaj o to by twoi kursanci uczyli się i zdawali egzamin. W biz.prawko.pl możesz śledzić postępy w nauce swoich kursantów. Ponadto co tydzień otrzymasz raport z postęp w nauce na maila.

Egzamin wewnętrzny

Przeprowadzaj i archiwizuj egzaminy wewnętrzne nie martwiąc się o poprawność danych ani o ich kopie bezpieczeństwa.

Materiały dla kursantów podczas zapisywania się na kurs

Udostępniaj swoim kursantom wykłady on-line, e-podręcznik, testy od razu podczas zapisywania ich na kurs. Wystarczy jedno kliknięcie.

5 sekund, żeby dodać kursanta i pobrać PKK. Kilka kliknięć i tyle roboty z głowy

W Biz.prawko.pl zrobiliśmy coś na co czekała branża OSK. Stworzyliśmy dla branży wsparcie w postaci programu, który oszczędza niezliczone ilości godzin i pozwala skupić się na szkoleniu i rozwijaniu biznesu.

Szkoły Nauki Jazdy to pokochały!

Coś więcej niż tylko materiały dla kursantów. Hybrydowe nauczanie podbiło serca właścicieli OSK i ich kursantów

Szkoły Jazdy, które korzystają z Biz.prawko.pl oferują swoim kursantom coś więcej niż tylko materiały do nauki. A wieść o tym między kursantami niesie się szybko. Nauczanie hybrydowe to nowa jakość nauki na polskim rynku. Jakość, za którą podążają kursanci.

Nauczanie Hybrydowe? Wykłady przez Internet, to się opłaca!

W Biz.prawko.pl zrobiliśmy coś na co czekała branża OSK. Stworzyliśmy dla branży wsparcie w postaci prowadzenia kursu teorii przez internet. W programie dla OSK Biz.prawko.pl możesz uzbroić się w dostępy do nauczania hybrydowego, pełnego cyklu szkolenia teoretycznego, który transmitowany jest przez internet.

Szkoły Nauki Jazdy i Kursanci to pokochali!

Zgadza się! Kursanci zdecydowanie pokochali teorię przez internet. Wolą wygodnie uczestniczyć w wykładach i oszczędzić na dojeżdżaniu. Poza tym oni przecież żyją w świecie smartfonów i tam najlepiej się odnajdują. Trzeba być dla kursanta.

Najlepsze materiały merytoryczne

Druk i edycja dokumentów w Twoim OSK. Przeprowadzenie w łatwy i szybki sposób Egzaminu Wewnętrznego z części teoretycznej kursu oraz komplet dokumentów.

To wszystko dzięki programowi dla OSK Biz.prawko.pl.

Wsparcie od doświadczonych opiekunów Biz.prawko.pl.

Materiały merytoryczne, z których skorzystały już miliony kierowców.Zarządzaj kalendarzem instruktora on-line dzięki programowi dla OSK Biz.prawko.pl.

Umawiaj jazdy on-line i zarządzaj czasem instruktorów

Zarządzaj kalendarzem instruktora on-line dzięki programowi dla OSK Biz.prawko.pl.

Rozwiązania od lat używane przez najlepsze Ośrodki Szkolenia Kierowców w Polsce.

Twórca Biz.prawko.pl to niekwestionowany innowator i lider na polskim rynku.

To firma E-kierowca wprowadziła branżę OSK w erę cyfryzacji.

Przeprowadź Egzamin Wewnętrzny sprawnie i mobilnie w Programie OSK Biz.prawko.pl

Przeprowadzaj Egzamin wewnętrzny OSK wygodnie na swoich urządzeniach lub smartfonach kursantów dzięki programowi dla OSK Biz.prawko.pl.

Drukuj arkusze Egzaminów wewnętrznych i udostępniaj wyniki!

To firma E-kierowca wprowadziła branżę OSK w erę cyfryzacji.